Banu Boralı Filmleri
Ne Alırsan Bir Milyon (+18 Film)
İncele
Ne Alırsan Bir Milyon (+18 Film)
Yerli Film
Ne Alırsan Bir Milyon isimli 2003 yapımı yerli erotik film, tek parça halinde izlemeniz için hazır. 2000'li yıllarda amatör film şirketleri tarafından hazırlanan bu <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/">+18 Türk filmleri</a>, hızlı şekilde film sektöründen para kazanmak amaçlı yapıldığı için ses, görüntü ve senaryo konusunda oldukça yetersizdir. İzleyeceğiniz bu filmde de ne yazık ki senaryo ve ses konusunda sıkıntılar var. Bizden kaynaklanmayan bu problemi umarım anlayışla karşılarsınız. Bu tarz filmleri beğenen üyelerimizin böyle sorunları pek de dert edeceğini sanmadığımız için biz Ne Alırsan Bir Milyon isimli <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/" title="yerli erotik" target="_blank">yerli erotik</a> filmimizin konusuna geçelim. Cem ve Hakan, hayatlarını işportacılık yaparak sürdüren iki gençtir. Sibel ve Hande kardeşlerle ilişkileri olan gençler, maddi sıkıntılar sebebiyle evlilik konusunda sıkıntı çekmektedirler. Hoca isimli büyüklerinden akıl alarak evlilik girişimleri yapan işportacılar, kızların anneleri tarafından ret edilince iyice umutsuzluğa kapılırlar. Hoca, Cem ve Hakan'ın mutluluğu için son planını yapar ve işleme koyar. Daha sonra neler olduğunu merak ediyorsanız <em><strong>Ne Alırsan Bir Milyon</strong></em> isimli filmin tamamını izleyerek bu merakınızı giderebilirsiniz. Merdiven altında seks yapan ve farklı <em>sex pozisyonları</em> deneyen çiftleri canlandıran ateşli yıldızlarımız Banu Boralı, Sibel Çağlar ve Hande Akın sizleri kendilerine hayran bırakacak gibi duruyor. Filmi izledikten sonra arkadaşlarınızın da izlemesini isterseniz, konu içindeki paylaş menüsüne tıklayıp whatsapp ikonunu seçmeniz yeterli olacaktır. Başka bir <span style="color: #ff9900;"><strong>yerli erotik</strong></span> film ile en kısa sürede karşınızda olacağız iyi seyirler dileriz.
 • 57
 • IMDb 5.0
 • 1.855
 • 0
Kocam Erkek Mi ? (+18 Film)
İncele
Kocam Erkek Mi ? (+18 Film)
Türkçe Dublaj
Yerli erotik filmlere, 2003 yapımı "Kocam Erkek Mi" isimli yapımla devam ediyoruz. Banu Boralı ve Sibel Metin isimli Türk seks yıldızlarımızın başrolde oynadığı film, +18 içeriğe sahip olduğu için belirli yaşın altındaki izleyicilerimizin bu filmi izlemesi sakıncalı ve yasaktır. Kocam Erkek Mi isimli film, kocasının iktidarsızlığı nedeniyle cinsel ilişkilerinde sorun yaşayan arzulu bir kadının fantezilerini konu alıyor. Dilerseniz size amatör şekilde hazırlanmış bu <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik film</a> de neler izleyeceksiniz sizlere kısaca biraz bahsedelim. Yok ben konuyu anladım direk olaya gireyim diyorsanız size şimdiden iyi seyirler. Sibel son derece bakımlı, güzel vücut hatların sahip sarışın genç bir kadındır. Kocası Emin ise iş ve başka sebeplerden dolayı iktidarsızlık sorunu yaşamaktadır. Genç kadın kocasının kendisiyle cinsel ilişkiye girmediği günlerde haliyle kendi işini kendi görüyordur. Kocasıyla birlikte olduğu anları hayal ederek fantezi kuran Sibel bu durumla ne kadar başa çıkacak kendisi de bilmiyordur. Kocası ise onu anlamasını ve üzerine gelmemesi konusunda ısrarcıdır. Roman yazarı olan Emin, borçlarını ve romanını bitirmekten başka birşey düşünmüyordur. Sibel bu duruma son vermek için şeytani bir plan yapar. Bundan sonrasını anlatırsak spoiler dediğimiz olaya giriyoruz. O yüzden ne olup bittiğini merak ediyorsanız filmi izlemeye hemen başlayın deriz. Son bir tüyo olarak da, <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-lezbiyen/" title="Türk lezbiyen" target="_blank">Türk lezbiyen</a> güzellerin <strong>grup seks</strong> fantezisine de şahit olacağınızı da söyledikten sonra konumuzu yavaş yavaş sonlandırıyoruz. Amatör şekilde hazırlanan bu filmlerde senaryo ve oyuncuların kalitesine bakmazsanız eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Daha kaliteli senaryolar için <em>yabancı erotik</em> kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz. Ayrıca <span style="color: #ffcc00;">yeşilçam erotik</span> kategorimizde de daha iyi senaryo ve oyunculuklar bulabilirsiniz. Tercih sizin arkadaşlar biz iyi seyirler dileyip konuyu kapatıyoruz. :)
 • IMDb 5.0
 • 2.126
 • 0
Herşey Kocam İçin (Türk Erotik Filmi)
İncele
Herşey Kocam İçin (Türk Erotik Filmi)
Yerli Film
Yeni Türk erotik filmlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sefer de Herşey Kocam İçin isimli filmle karşınızdayız. Film +18 yaş sınırı içermektedir uyarısını da belirttikten sonra, sizlere bu <a href="https://www.filmizle88.net/yerli-erotik-film/">yerli erotik film</a>in konusundan biraz bahsedelim. Murat işlerinin kötü gitmesi sonucu iyice borç batağına batmıştır. Alacaklılar kapıya dayanmıştır ve borcu borçla kapatarak ilerlemektedir. Üstelik borçlarını yüksek faiz oranlarıyla  ödeme yoluna giden Murat, sonunda intiharın eşiğine gelir. Murat'ın kocası Arzu ise olup bitenlerin sonradan farkına varır. Sarışın ve çekici bir kadın olan Arzu, kocasını borç batağından kurtarmak için ahlaksız bir yola başvurmaya karar verir. Kocasının borçlularıyla birlikte olma kararı alan Arzu, cinsel arzularını da bu şekilde bastıracaktır. Bu arada Murat'ın finansal sorunları devam etmektedir. Yakın arkadaşı Cem'den para istemek için ofisine gider. Cem cinsel fanteziler konusunda karısıyla tabu dediğimiz olayları yıkmış, son derece ahlaksız bir karaktere sahiptir. Karısının başka kadınlarla birlikte olmasından (<strong><em>lezbiyen</em></strong>) rahatsız olmadığı gibi, bunu son derece normal bir davranış gibi karşılamaktadır. Aynı şekilde karısı da kendisinin başka kadınlarla birlikte olmasından rahatsız değildir. Cem ve karısı, Murat'ın bu zor durumundan faydalanmaya kararlıdır. Herşey Kocam İçin isimli<strong> yerli erotik film</strong>i hakkında söyleyeceklerimiz şimdilik bu kadar. <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-lezbiyen/" title="Türk lezbiyen" target="_blank">Türk lezbiyen</a> filmi yada videosu arıyorsanız, filmin sonlarına doğru aradığınız sahneyi görebilirsiniz. Filmdeki kızların da seksi ve güzel olduklarını da belirtmeden geçmeyelim. <span style="color: #ffcc00;">En iyi </span><a href="https://www.filmizle88.net/etiket/turk-erotik-filmler/"><span style="color: #ffcc00;">Türk erotik filmle</span></a><span style="color: #ffcc00;">rinin</span> devamının geleceğini haberini verdikten sonra konumuzu sonlandırıyoruz. Filmlerimize yorum bırakmayı ve ücretsiz 10 saniyede üye olmayı sakın unutmayın iyi seyirler dileriz.
 • 59
 • IMDb 5.0
 • 2.329
 • 6

Türkiye'nin en iyi film sitelerinden birisine hoş geldiniz. Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz.