Carrie-Anne Moss

 1. Pompeii Filmi (2014)
  Tüm Bilgiler
  Pompeii Filmi (2014) Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Pompeii (2014) filmi, milattan önce 79 yılında Vesuvius volkanının patlaması sonucu antik Pompeii kentinde yaşanan felaketi ve bu felaketin ortasında aşkından vazgeçmeyen köle Milo'nun mücadelesini konu alıyor. Filme yapılan yorumları incelediğimizde aksiyon, macera ve romantizmin güzel şekilde harmanlandığı ayrıca <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/felaket-filmleri/">felaket filmleri</a>nden hoşlanan sinemaseverlerin de beğenisini kazandığını gördük. Milattan önce 79 yılında, Vesuvius volkanı şiddetli bir patlamaya sahne olur ve bulunduğu antik Pompeii şehrini tehdit altına alır. Gemilerde köle olarak çalışan Milo, Naplese gidecek olan gemide çalıştığı esnada bu patlama anına tanık olur. Olayın canlı tanığı olan Milo, bu dehşet anına ve sonrasında yaşananlara baktığında bildiği tek dünyanın, ateş ve küller nedeniyle yıkıma uğradığını fark eder. Öte yandan aşık olduğu Flavia da artık harabeye dönen bu olağanüstü güzellikteki şehirde hayatta kalmak için, patlamanın doğurduğu yıkıntıların arasında sığınacak bir yer aramaktadır. Flavia Roma komutanıyla evlenmesi için baskı altında tutulsa da Milo aşkı için savaşmaktan vazgeçmemiştir. Milo, Pompoiiye geri dönüp hem gerçek aşkını hem de en yakın arkadaşını kurtarmaya karar verir. <span style="color: #ff6600;"><strong>Pompeii <a style="color: #ff6600;" href="https://www.filmizle88.net/etiket/turkce-dublaj-film-izle/">türkçe dublaj</a></strong></span> ve <strong>altyazılı</strong> dil seçeneklerine sahip farklı video kaynaklarıyla Filmizle88'de sizi bekliyor. İyi seyirler dileriz.
  • 2014
  • ABD,Almanya,Kanada
  • 1080P
  • IMDb 5.4
  • 1.084
  • 0
  Brain On Fire Filmi (2016)
  Tüm Bilgiler
  Brain On Fire Filmi (2016) Biyografi Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Brain On Fire, gerçek hayattan beyaz perdeye başarılı bir şekilde aktarılan bir film olup konusu ise; aniden akli dengesini yitirmeye başlayan Susannah Cahalanın hikayesini anlatıyor.. Susannah Cahalan, New York Postta çalışan bir gazetecidir. Genç kadın son zamanlarda ciddi sağlık sorunları yaşamaya başlar. Kimsenin duymadığı sesler duymaya başlamış ve sebebi belli olmayan krizler geçirmeye başlar. Hastalığının tedavisi için bir çok doktor gezen ve yanlış tedaviler sonucu hastalığı daha da ilerleyen Susannah'ın hayatı adeta karanlığa gömülür. Zor günlerin üstüste geldiği günlerin birinde geçirdiği son bir ayı tamamen unutmuş vaziyette hastanede gözlerini açar. Hafızasındaki boşlukları doldurmanın hiçte kolay olmadığını bilen Susannah, sevenleriyle birlikte müthiş bir yaşam mücadelesi içine girer. Hayatta hemen hemen herşeyin bir çözümü olduğunu ve asla pes etmememiz gerektiğini bizlere hatırlatan <strong>Brain On Fire</strong>, <a href="https://www.filmizle88.net/dram-filmleri/">dram filmleri</a>nden hoşlananların mutlaka izlemesi gerektiğini düşündüğümüz bir yapım. <em>Türkçe dublaj</em> ve <strong>altyazılı</strong> dil seçeneklerinden size en uygun olanı seçerek filmi izlemeye başlayabilirsiniz. Filmizle88 olarak sizlere kategorilerinin en iyi yapımlarını sunmaya devam edeceğiz iyi seyirler.
  • 2017
  • İrlanda,Kanada
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 1.116
  • 1
  The Bye Bye Man 1080p Türkçe Dublaj izle 2017 Korku Filmi
  Tüm Bilgiler
  The Bye Bye Man 1080p Türkçe Dublaj izle 2017 Korku Filmi Gerilim Filmleri, Korku Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2017 nin ilk korku filmlerinden olan <strong>The Bye Bye Man</strong> filminin konusu; Wisconsin’de üç üniversite öğrencisi beraber kalacakları bir ev kiralarlar. Bu ev eski ve bakımsız bir haldedir. İlerleyen günlerde ise evin içinde aksiyon dolu günler başlar. Evde tuhaf şeyler olmaya başlamıştır. Evde yaşayan üniversiteli gençler bu durumdan tedirgin olmaya başladıkça olaylar daha da ilginç bir hal almaya başlar. Bu olayların nasıl olduğundan çok kim tarafından yapıldığı önem kazanmıştır. Olaylar irdelenip arkasında kimlerin olduğu öğrenildiğinde ise üniversite öğrencileri the bye bye man isimli bir lanetin varlığından haberdar olurlar. The bye bye man ismi anıldığında ve düşünüldüğünde ortaya çıkan ve o kişileri etkisi altına alıp cinayetler işlemesine dahi sebep olan bir lanetin varlığıdır. Öğrenciler olan olaylardan kimseye bahsetmemek ve adını anmamak için çok çaba gösterselerde the bye bye man onları rahat bırakmaya hiçte niyetli değildir. Ailecek izlenilecek bir film olmadığı için çocukları ve korku filmlerinden tırsan arkadaşlarımızı başka odaya alalım ve sizleri the bye bye man filmiyle baş başa bırakalım iyi seyirler.<h2>The Bye Bye Man Türkçe Dublaj Filmini izlemeli miyim ?</h2>2017 yılında korku filmleri çok sayıda yapılsada ne yazık ki bunlardan başyapıt olacak olanı göremiyoruz. Bunlardan bir tanesi de the bye bye man filmi. 7 Temmuz 2017 de Türkiye'de gösterime giren film sinema salonlarında beklenilenden fazla ilgi gördü. Çoğu eleştirmenler film hakkında kötü yorumlarda bulunsalar da filmi internetten yada sinemada izleyenler o kadar da hayal kırıklığına uğramamış. Bunları tabi filme yapılan yorumlardan yola çıkarak söylüyoruz. Film 8 milyon dolar gibi bir bütçeyle çekilsede açılış haftasında 15 milyon dolara yakın gelir elde etti. Herhalde bu sinema severlerin korku gerilim filmlerine ne kadar hasret kaldıklarını gösteriyor. Açıkçası gerilim korku filmlerinde kalite çok düşük olduğu için filmin fragmanı ve tanıtımı iyi yapıldığı için bu kadar ilgi gördüğünü varsayıyoruz. The bye bye man filmi Amerika da 13 ocak 2017 de gösterime girdi. Ülkemizde ki gibi yaz ayını beklemedi. Amerikalılar filmi pek beğenmedi ama bizlerin beğendiği ve tavsiye ettiği kesin. Sinemalar sitesinden 7 ye yakın puan almış. Yorumların çoğu da hep beğenildiği yönünde. Lafı çok fazla uzatmadan sizleri the bye bye man filmiyle başbaşa bırakıyoruz iyi seyirler.
  • 2017
  • A.B.D
  • 720P
  • IMDb 5,1
  • 1.035
  • 1
  Ejder Yuvası izle Savaşçıların Şafağı Türkçe Dublaj Animasyon
  Tüm Bilgiler
  Ejder Yuvası izle Savaşçıların Şafağı Türkçe Dublaj Animasyon Animasyon izle 
  Türkçe Dublaj
  Ejder yuvası filmini dünya çapında büyük popüleriteye sahip Dragon Nest isimli oyunun sinemaya uyarlanmış hali olarak tanımlayabiliriz. Sitemizde filmin ikincisi olan Elflerin tahtı da bulunmaktadır. Bunu izledikten sonra sitemizden <a href="https://www.filmizle88.net/ejder-yuvasi-2-elflerin-tahti-izle-2016-animasyon-filmi/">ejder yuvası 2 izle</a> diye aratarak serinin ikincisini izleyebilirsiniz. Film Çin ve A.B.D yapımı olup filmin yönetmen koltuğunda Yuefeng Song var. Ejder yuvası serisinin ikincisinde de yönetmen koltuğunda aynı ustayı göreceğiz.<h2>Ejder Yuvası izle Savaşçıların Şafağı Filminin Konusu</h2>Elfler ve insanlar kendi topraklarında yaşayarak uzun süren yorucu savaşın etkilerini silmeye çalışıyorlardır. Daha öncelerde Altera ülkesinde canavarlar, insanlar ve elfler arasında savaşlar olmuş ve çok kayıplar yaşanmıştır. Bu barış ortamı kara ejderin uyanışıyla bozulacaktır. Karanlık dağlarda yaşayan kara ejder insanlara savaş açmak için ordu topluyordur. Bunun haberini alan elf prensesi Nerwin muhafızı Liya'yı yanına alarak insanların yaşadıkları topraklara giderler. İnsanlara haber vererek durumdan haberdar olmalarını isteyen prenses ve muhafızı insan topraklarındaki ilk topraklardan olan Carderock'a geldiklerinde yıkımın başladığına şahit olurlar. Buradaki yıkımdan nasibini alan insanlardan olan Lambert ve elfler ortak hareket ederek kara ejderin ordusunu durdurmaya çalışacaktır. Artık insanlar ile elfler aynı safta olup canavarlara karşı savaşacaktır.<h3>Ejder Yuvası Şavaşçıların Şafağı Hakkında Diğer Bilgiler</h3>Vizyon Tarihi: 17 Nisan 2015Yapımı : 2014Ülke : ÇinTür : AnimasyonYönetmen : Yuefeng SongSeslendirenler : Bianca Collins , Blythe AuffarthSenaryo : Terry IzumiYapımcı : Grant MajorDiğer Adı : Dragon Nest: Rise of the Black Dragon, Ejder Yuvası: Savaşçıların Şafağı
  • 2014
  • ABD,China,France
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 1.342
  • 0

Türkiye'nin en iyi film sitelerinden birisine hoş geldiniz. Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz. Ayrıca dost sitemiz Kralfilm'de güncel ve gelmekte olan filmlerin bilgilerine ulaşmanız mümkündür.