Scout Taylor-Compton

 1. Feral Filmini izle (2018)
  Tüm Bilgiler
  Feral Filmini izle (2018) Aksiyon Filmleri, Korku Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  "Yeni bir zombi filmi çıksa da izlesek" diye bekleyen bir çok üyemizin olduğunu tahmin ediyorum. Filmin imdb puanı çok yüksek olmamasına rağmen, izleyenlerin yaptıkları olumlu yorumları görünce filmi eklemeye karar verdim. Sitemizde bir film yayınlanmadan önce imdb puanı ne olursa olsun önce, yerli ve yabancı olmak üzere bir çok sitede filme yapılan yorumlar incelenir ve bu yorumlardan yola çıkarak siteye film eklenir. Çoğunluğun hayır dediği bir film kesinlikle sitemizde yayınlanmaz. Sitemizin asıl amacını ifade eden küçük reklamımızı da yaptıktan sonra işin aslına yani Feral filminin konusuna dönelim. Bir arkadaş grubu, hafta sonu yürüyüşü için ormanı tercih eder. Ormanda vahşi bir şey onlara saldırır. Alice ve Jules hariç, gruptaki kişiler yavaşça kanla beslenen bir zombiye dönüşür.  İki genç hayatta kalmak için eski arkadaşlarıyla ölümüne mücadele etmek zorundadır. Feral filmi hakkında söyleyeceklerim bu kadar. Umarım yorumlar beni yanıltmaz ve zamanınız boşa gitmez iyi seyirler dilerim.
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5
  • 2.211
  • 3
  Andover Filmi (2018)
  Tüm Bilgiler
  Andover Filmi (2018) 2018 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Andover, yeni romantik komedi filmleri arayanlar için iyi bir tercih olacak gibi duruyor. Filme yapılan yorumları incelediğimizde, filmi beğenenlerin sayısının, beğenmeyenlere oranla daha fazla olduğunu gördük. Bu sebeple konu olarak ilginç olan bu yapımı sizlere sunmaya karar verdik. Andover filminin konusundan sizlere bahsedecek olursak, genetik biliminde uzman olan bir profesör karısını kaybettikten sonra hayatı altüst olur. Profesör, bilgisini ve birikimini karısını klonlayarak yeniden canlandırmak için kullanır. Bunu tek seferde başaramayan çaresiz adam klonlama işlemini defalarca yapacaktır. Konu olarak değişik bir senaryoya sahip olan Andover (2018) filmi, umarım beklentilerinizi karşılar. <h2><span style="color: #ffcc00;">Andover (2018) Filmi Hakkında Diğer Bilgiler</span></h2><ul> <li>Filmde rol alan karı koca, gerçek hayatta da birbirlerinin eşidir.</li> <li>Film 4 Mayıs 2018'de A.B.D'de gösterime girdi.</li> <li>Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini aynı kişi yapmaktadır.</li></ul>
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6,9
  • 1.872
  • 3
  Ruhlar Evi izle – Ghost House Türkçe Altyazılı Korku Filmleri
  Tüm Bilgiler
  Ruhlar Evi izle – Ghost House Türkçe Altyazılı Korku Filmleri Korku Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Ruhlar evi izle başlıklı konumuzda 21 temmuz 2017 de gösterime giren filmi türkçe altyazılı izleyeceksiniz. Film Amerikalı çift Jim ile Julie'nin Tayland'a yaptıkları gezi ile başlar. Tarihi yerleri görmek ve Tayland'ın o güzelliklerinin fotoğraflarını çekmek isteyen çift için başta herşey güzel gider. Jim ile Julie havaalanında tanıştıkları minibüsçü Gogo'yu rehber olarak tutarlar. Otelde tanıştıkları kişilerle de güzel bir ortam yakalayan çiftin mutlulukları Jim'in Julie'ye evlilik teklif etmesiyle zirve yapar. Otelde tanışıkları kişilerle sarhoşken eski mezarlıkları ve büyülü alanları görmek isteyen çift başlarına büyük bir bela açacaklarının farkında değillerdir. Julie alkolünde etkisiyle farkında olmadan ruhları rahatsız eder. Julie orada çok rahatsızlanır ve Jim yardım bulmak için çalışır. Gogo duruma el atarak onu yakında köyde oturan teyzesine götürür. Teyzesi bileklerine bir tılsım takar ve Julie rahatlar. Ama korku dolu dakikalar ilerde Julie'nin o tılsımı çıkarmasıyla başlayacaktır. Güzel ve gerilimi yüksek ruhlar evi 2017 türkçe altyazılı olarak izlemeniz için hazır iyi seyirler dileriz.<h2>Ruhlar Evi izle 2017 Ghost House Filmi Hakkında</h2>Ruhlar evi filmi başlangıçta biraz sıkıcı gelsede ilerleyen dakikalarda sürükleyici bir hal alıyor. Klasik korku filmi senaryolarından pek farklı değil ama yinede kendini sonuna kadar izlemeyi başaran ruhlar evi 2017 yılının temmuz ayında gösterime girdi. Film için imdb ve diğer sinema sitelerinde verilen puanlar 5 in altında olmasına rağmen izleyiciler aynı yoruma katılmıyor. Filmi izleyen üyeler genellikle klasik bir korku filmi de olsa filmdeki efektlerden etkilendiklerini belirtmiş. Korku filmlerinde yüksek imdb puanı almanın çok zor olduğunu biliyoruz. Yüksek puan alan birçok korku filminin de izlenilmeyecek kadar berbat senaryoya sahip olduklarına da birçok kez şahit olduk. Biz filmi izleyen üyelerin genel yorumlarından varsayım yaparak filmi sizlere sunmaya karar verdik. Ruhlar evi izle başlıklı konumuzda 3 adet tek parça izleme alternatifleriyle karşılaşacaksınız. Size en uygun olan sistemi seçip sorunsuz şekilde izleyebilirsiniz. Sizlerden isteğimiz filmi oylamanız yada ruhlar evi filmi hakkında eleştiri yapmanız. İyi yada kötü tüm eleştirilerinizi bekliyoruz iyi seyirler.
  • 2017
  • A.B.D
  • 720P
  • IMDb 5,5
  • 1.048
  • 0

Türkiye'nin en iyi film sitelerinden birisine hoş geldiniz. Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz. Ayrıca dost sitemiz Kralfilm'de güncel ve gelmekte olan filmlerin bilgilerine ulaşmanız mümkündür.