Yeşilçam +18
Tatlı Kaçık – Definecinin sevgilisi Figen Han
Tüm Bilgiler
Tatlı Kaçık – Definecinin sevgilisi Figen Han Yeşilçam Erotik 
Birçok yeşilçam filminde olduğu gibi bu filmde de iki isim kullanılmış. Figen Han'ın başrolde oynadığı bu aksiyon ve erotik filmin gerçek ismi <strong>defineci</strong>. Filmin esas oğlanı Aytekin, can yoldaşıyla define peşindedir. Yine arkadaşıyla define ararken çalıların arasında sarışın güzel bir kadını öldürülmekten son anda kurtarır. Aytekin genç kadını yani Figen Han'ı evine götürüp orada tedavi etmeye çalışır. Yanlız Aytekin bunları sırf iyilik olsun diye yapmamaktadır. Figen Han, Aytekin'e çok parasının olduğunu söylemiş onu kurtarması halinde karşılığını vereceğini söylemiştir. Aytekin ve Figen Han arasında ilk geceden etkileşim olmuştur. <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/figen-han-filmleri/">Figen Han filmleri</a>ni seven arkadaşlarımız bahsettiğimiz etkileşim sahnesinden hoşlanacaksınız. :) Figen Han ve Aytekin geceyi ateşli bir şekilde geçirirler. Figen Han sarı saçları, kırmızı sütyeni ve güzel vücuduyla Aytekin'i baştan çıkarmayı başarır. Gece sonunda Figen Han gizlice evden ayrılır. Aytekin ise kadının gidişini gülümseyerek izler. Aslında Figen Han göründüğü gibi masum olmayan başka kişiler için çalışan tehlikeli bir kadındır. Seksi sarışın kadınımız 48 saat uyutularak tabutla İstanbul'a getirilen ünlü bir profesörün peşindedir. Patronu Figen Han'ı bu iş için görevlendirmiştir ancak işler ters gittiğinden dolayı ölümle burun buruna kalmış son anda defineci Aytekin tarafından kurtarılmıştır. Aytekin olup biteni çözmek için bir çok kötü adamla mücadele edecek, silahlardan çıkan kurşunlardan kaçmaya çalışacaktır. Tabi arada sırada yakışıklı jönümüze seksi talih kuşları vurmayacak ta değil. Bir kovalamaca sahnesinde Aytekin tanımadığı bir eve aniden giriş yapmak zorunda kalır. Banyoya girdiğinde küvetin içinde vücudunu köpükleyen balık etli bir bayanın ihtiyaçlarını da karşılamayı ihmal etmiyecek :)
 • 1.491
 • 1
Elmanın Alına Bak – Mafyanın sevgilisi Karaca Kaan
Tüm Bilgiler
Elmanın Alına Bak – Mafyanın sevgilisi Karaca Kaan Yeşilçam Erotik 
Çapkın manav Faruk (Hadi Çaman) mahalledeki azgın kadınları elmalara bakma bahanesiyle dükkanına davet edip onlarla seks fantezilerini gerçekleştirmektedir. Zampara manav karşı apartmanda ki genç kızla flört çalışmalarına hız vermiştir. Genç kız manavla sohbet ederken, çapkın adam onu manavın arkasında birbirinden güzel kırmızı elmaları göstermek için teklifte bulunur. Esmer genç kız çapkın manavın teklifini kabul eder. Filmin daha başlangıç sahnesinde manavın arkasındaki samanlık gibi bir yerde erotik sahnelerle karşılacaksınız. Mahallenin ağır abisi Cemal seneler sonra hapisten çıkmış mahallesine gelmiştir. İlk iş olarak eski sevgilisi Karaca Kaan'ı görmeye gider. Karaca Kaan sevgilisini hapishanede ziyeret etmeyeli yıllar olmuştur. Birden bire ziyareti kesmiş mektup yazmaz olmuştur. Cemal tüm bunların sebebini öğrenmek için Karaca Kaan'ın evine gittiğinde onu lüks bir hayat yaşarken bulur. Bir kaç dakika sonra adam aniden belirir. Cemal'e tuzak kurulmuştur. Cemal adamlarla kavga ederken içlerinden birini öldürür. Çemal mahkemede nefs-i müdafa olarak kendini savunduğunu söylemesine rağmen Karaca Kaan,Cemal'in adamı kasti olarak öldürdüğünü söyler. Karaca Kaan para ve seks için eski sevgilisine ihanet etmiştir. Tüm bunların arkasında Kazım Kartal vardır. Karaca Kaan ve Kazım Kartal'ın ahlaksız birliktelikleri Cemal'i 15 yıl hapise tıkmıştır. Çapkın manav Cemal abisinin hapishaneye girmesine çok içerlemiş hedefine Karaca Kaan'ı koymuştur. Yeşilçam erotik filmlerinin esmer çıplak yıldızı Karaca Kaan Elmanın alına bak isimli filmle karşınızda.
 • 1.619
 • 1
Ali Cengiz Oyunu – Kaşar kız kardeşlerin grup seks deneyimi
Tüm Bilgiler
Ali Cengiz Oyunu – Kaşar kız kardeşlerin grup seks deneyimi Yeşilçam Erotik 
Film diğer sitelerde <strong>parayla değil sırayla yeşilçam erotik</strong> film olarak adlandırılmış. Filmin adını bir yere bırakıp konuya geçtiğimiz de Aydemir Akbaş hapishaneden tahliye olmak üzeredir. Aydemir son derece çapkın bir adam olduğundan başı sürekli seks konusunda derde girmiş ve kendini bi şekilde hapiste bulmaktadır. Aydemir'in mahallesine yakında kavuşacaktır ama artık mahallede ondan daha şevhetli bir adam vardır. Adam son derece kibar, iyi giyinimli ve zengin birisidir. Evinde 3 güzel seksi kadınla yaşamaktadır. Herkes adamın üç kadını birden nasıl idare ettiğini nasıl böyle performansa sahip olduğunu merak etmektedir. İşin aslı ise öyle değildir. Adamın yanında ki üç ateşli kız sevgilileri değil kız kardeşleridir. Zengin adam onlara iyi kız kardeşlerinin yanında kalacak onlarla ilgilenecek kadın hizmetçi arayışındadır. Aydemir fazla uzun sürmeden mahalleye adımını atar. İlk iş olarak kahveye gider. Kahvede yakın arkadaşı olan çırak ortalıkta yoktur. Çaycı çırağı zengin adamın evini gözetlemekle meşguldür. Röntgenci çırak evin karşısındaki bir ağaca çıkıp evde olup biten seks ve sevişmeleri dürbünle gözetlemenin keyfini çıkarıyordur. Tam o sırada çapkın Aydemir çırağı ağaçtan indirir ve Perihan Ateş'in yabancı bir adamla yatak odasında ki sevişmelerini izler. Çok geçmeden zengin adamın kadın hizmetçi aradığının bilgisi Aydemir'in kulağına gider. Aydemir Akbaş kadın kılığına girerek iş başvurusunu bizzat yapar. Zengin adam Aydemir'in hareketlerinden hiç şüphelenmez işin güzel tarafı Aydemir Akbaş'tan hoşlanır. Yani Kamile ablamızdan :) Üç güzel kız kardeş evin içerisinde çıplak şekilde gezmekten , seks sohbetleri yapmaktan hiç çekinmeyen oldukça rahat kızlardır. Elif Pektaş banyoda duş alırken Kamile'yi çağırır. Kamile küvette köpükler içindeki kadını lifler. Bir kaç dakika sonra kızıl saçlı güzel Perihan Ateş bakıcı kadınımız Kamile'yi çağırır. Masaj odasında çıplak halde uzanan Perihan Ateş'e bakıcı kadınımız güzel bir masaj yapar. Aydemir Akbaş , önünde çıplak halde yatan genç kızın tüm vücudunu yavaş yavaş okşayarak masaj yapar. Kamile tam kendini masaja kaptırmışken içerden sarışın fıstık Ülkü Özen ayağını burktuğu için yardım ister. Kamile yatak odasına girdğinde sarışın kız yatakta çıplak halde acı çekmektedir. Aydemir Akbaş artık istediği ortamdadır. Bu üç güzel türk kızıyla <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/grup-seks">grup seks</a> fantezilerini hayata geçirmek için yüzyılın şansını yakalamıştır. Ama bu güzel kızların abisi Kamile'yi hiç rahat bırakmıyacaktır. Çünkü bakıcı kadından çok etkilenmiştir. Bu komedi erotik karışımı film Aydemir Akbaş'ın da oyunculuğuyla daha da eğlenceli olmuş.
 • 1.562
 • 1
Anahtar – Ünlü Olmak için Soyunan Genç Türk Güzeli Funda Gürkan
Tüm Bilgiler
Anahtar – Ünlü Olmak için Soyunan Genç Türk Güzeli Funda Gürkan Yeşilçam Erotik 
Adana'dan İstanbul'a ünlü olmak için kaçıp gelen güzel türk kızının iki kez tecavüze uğramasını ve bataklıktan kurtulmasının imkansız olduğunu banlatan güzel bir yeşilçam erotik filmi. Filmin adının neden "anahtar" olduğu hakkında ise en ufak fikrimiz yok. Filmi izlediğinizde filmin konusunu takip etmekte zorlanabilirsiniz ama filmin büyük bir kısmı erotik sevişme sahneleriyle doldurulmuş vaziyette. Eğer benim için konu değil güzel türk kadınlarının sevişme görüntüleri diyorsanız film tam size göre. Filmde 1956 yılında doğan ve fazla uyuşturucu kullanımından dolayı ölen <strong>Funda Gürkan</strong> başrolde. Filmde oynadığı karekter belki de kendi hayatını yansıtmaktadır kim bilir? Funda Gürkan ünlü olmak için kılı kırk yardırdıktan sonra bir menajerle randevu ayarlar. Kilolu ve tombik menajerimiz Funda Gürkan'a ünlü olmanın soyunmaktan geçtiğini ve vucüdunu sergilemekten asla çekinmeyeceğini tembih eder. Funda utangaç tavırlarla adamı dinlese de artık geri dönmek için geç olduğunu düşünüyordur. Adam dişiliğini göstererek Funda'nın üzerindeki köylü kıyafetlerinden kurtulmasını söyler. Funda yavaş ve utangaç bir şekilde elbiselerini çıkarır. En son üstünde beyaz külotuyla kalan Funda onu çıkarmakta tedirginlik yaşasa de kel ve bodur menajer tamamen dişi ve çıplak olmasını ister. Funda'nın ünlü olma girişimi daha yeni başlamıştır. Artık onu daha neler bekliyor kendisi de bilmemektedir. Daha kötü ne olabilir di derken Funda Gürkan'ın evinde kaldığı adam tarafından tecavüze uğrayacağını izleyeceğiz. Çığlıklar atsada bağırsada çağırsada artık nafiledir. Çünkü adam onun ırzına geçmek için nerdeyse tüm kuvvetini verir. Ve daha hayallerinin başlangıcında tecavüze uğramıştır. Bugün yapmış olduğu oyunculuk görüşmesinin ardından bunların olup biteceği belkide çoktan belliydi. Diğer bir güzel yıldızımız <strong>Ayşen Selvi</strong> ise filmde bir kaç yerde erotik sahnelerin ve ateşli sevişmelerin olduğu yerde karşımıza çıkıyor. Son derece istekli ve cilveli tavırlarıyla bize Funda'nın o isteksiz görüntülerini unutturuyor. Anahtar filmi sonradan düzenlenmiş ve fazladan türk seks sahnelerinin eklendiği bir yeşilçam klasiği. Eğer çok bilinmedik erotik türk yeşilçam kız yıldızlarının filmlerini merak ediyorsanız anahtar filmi sizin bu isteklerinizi karşılayacaktır. Filmde Çetin Başaran'ın da başarılı performansı filme damgasını vurmuş.
 • 1.710
 • 2
Sıra Sende Yosma – Aynur Akarsu Katilden Kaçıyor
Tüm Bilgiler
Sıra Sende Yosma – Aynur Akarsu Katilden Kaçıyor Yeşilçam Erotik 
Aynur Akarsu kıskanç zengin sevgilisiyle kavga ettikten sonra evin ortasında sevgilisiyle soyunmuş vaziyette sevişecek kadar rahat bir karektere sahip para düşkünü bir kadındır. Zengin genç polis tarafından daha önce katil olma şüphesiyle gözaltına alınmıştır. Aynur Akarsu bunu bildiği halde evdeki sevişme sahnesinde o kadar istekli ve arzulu gözüküyor ki , seviştiği adam seri katil olsa dahi seks açlığını gidermek onun için herşeyden önde geliyor. Filmin başında katilin hayat kadınlarına karşı bir nefret beslediğini anlayacaksınız. Seri katil fahişelik yapan kadınlara önce tecavüz eder daha sonra onları öldürür. Olaya şahit olan bir kadın katille göz göze gelir. Tabi polisler gelmeden katil kadını öldürecektir. Tamer Yiğit katilin ensesinden düşmemekte kararlıdır. Aynur Akarsu'nun güvenliği için bir gece orda kalmak zorundadır. Aynur Akarsu bunu fırsat bilir ve yakışıklı komsere yakınlılık gösterir. Üzerindeki elbiseyi çıkarmak için Tamer Yiğit'ten yardım ister. Yakışıklı komser güzel kadının cazibesine dayanabilecek mi göreceğiz. <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/aynur-akarsu-filmleri/">Aynur Akarsu filmleri</a>ne sitemizde artık daha çok yer vermeye çalışacağız. <strong>Sıra sende yosma</strong> isimli filmi izledikten sonra lütfen yorumlarınızı belirterek sitemize destek olunuz.
 • 1.444
 • 2
Hırsız Milyoner – Zerrin Doğan ile Tülin Tan’ın Sex Görüntüleri
Tüm Bilgiler
Hırsız Milyoner – Zerrin Doğan ile Tülin Tan’ın Sex Görüntüleri Yeşilçam Erotik 
Diğer adı üşütük olan hırsız milyoner filmi 1979 yapımı olup başrollerinde Zerrin Doğan, sarışın afet Tülin Tan ve harika sex performansıyla kendine has hayran kitlesi olan Funda Gürkan gibi kadın yeşilçam erotik yıldızlarımız oynamakta. Tabi bu seks yıldızlarını idare edecek erkek oyuncumuz ise Bülent Kayabaş. Çapkın ve mirasyedi olarak bilinen Oktay(Bülent Kayabaş) pansiyondaki bir odayı amcasının mirasını alabilmek için dişçi muayenesine çevirir. Amcası da kızı Ayşe(Zerrin Doğan)'yi alıp İstanbul'a gelmiştir. Oktay ile Ayşe seneler önce beşik kertmesi mevzusunun kurbanı olmuşlardır. Zerrin Doğan bu durumdan çok hoşnuttur ama Oktay'ın daha bundan haberi yoktur. Cemil Ağa ve kızı Ayşe uzun uğraşlar sonunda yeğeninin muayenesini bulurlar. Hırsız Milyoner sevgilisi Ayla(Tülin Tan)'yı da sekreteri olması için ikna etmiştir. Sevgilisi sarışın afet Ayla'yı mirası alabilmek için sekreterliğe ikna eden hırsız milyoner beşik kertmesi olayını öğrenince işler daha da çok karışır. Tülin Tan bu olaya ilk başta sert tepki gösterir. Fakat Oktay alttan girip üstten çıkan bir tip olduğundan sevgilisini kandırmayı yine başarır. Köylü güzelimiz Zerrin Doğan ise Bülent Kayabaş'tan ilk görüşünde etkilenmiştir. Senelerdir erkeksizliğin verdiği durumdan rahatsız olan Zerrin Doğan bir an önce Bülent ile evlenip sevişmek istiyordur. Küçük göğüslerini yanlız kaldığı gecelerde okşuyor diğer eliyle de cinsel organına elini sürterek gizli gizli mastürbasyon yapan Zerrin Doğan, erkeksiz geçen her geçen gün daha da ateşli bir hatun olmaktadır. Funda Gürkan da Bülent'ten hoşlanmaktadır ve onunla yanlız kalmanın yolunu aramaktadır. Birbirinden güzel üç seksi güzelin yakın markajına giren hırsız milyoner bu durumdan nasıl çıkacak işleri yoluna nasıl sokacak izleyip göreceksiniz. Biz hırsız milyoner filminin diğer adıyla üşütük isimli yeşilçam erotik filminin seks sahnelerinin detaylarından bahsedelim. Funda Gürkan pansiyona Oktay'dan bir oda almak için gelir. En yakın arkadaşı olan Apti de oranın sorumlusu olarak boş bir odayı ona verir. Funda odaya girip üstündeki elbiseleri çıkarır. Altına sadece beyaz bir külot giyen Funda Gürkan elleriyle kendi vücudunu okşarken bir yandanda aynada kendini izler. Aynanın karşısında çıplak şekilde kendini izleyen Funda'yı anahtar deliğinden de Cemil Ağa izlemektedir. Tabi ki bu güzel dakikalar hırsız milyoner Oktay'ın onu yakalamasıyla sona erir. Amcasının bu azgınlığını tabiki şaşkınlıkla karşılamaz. Çünkü kendisinin durumu ortadadır. Zerrin Doğan ilk gece odasında Oktay'ı düşünerek mastürbasyon yapar. Elini külotunun altına koyarak okşayan ateşli türk kızı Zerrin Doğan o dakikalar da yan odada Tülin Tan ile sevişen Oktay'dan haberi yoktur. Hırsız milyoner sarışın sevgilisi Tülin Tan'ın elbiselerinin tümünü çıkarmıştır ve elleriyle Tülin'in kalçalarını sıkıca kavrayarak kendine doğru çekiyordur. Tülin Tan sevgilisi Oktay'ın üzerinde ileri geri yaparak partnerinin boşalmasını sağlamaya...
 • 1.594
 • 2
İstek – Tülin Örsek Yasak Aşkından Vazgeçemiyor
Tüm Bilgiler
İstek – Tülin Örsek Yasak Aşkından Vazgeçemiyor Yeşilçam Erotik 
Aytaç Arman ve sarışın güzel Sema Eyüboğlu pansiyonda yaşayan evli bir çifttir. Aytaç aynı pansiyonda kalan Tülin Örsek'e karşı gizli duygular beslemektedir. Tülin de aslında Aytaç'a karşı boş değildir. Hatta Tülin, Aytaç ve Sema pansiyondaki odalarında sevişirken onları kapı deliğinden gözetleyecek kadar ateşli duygular beslemektedir. Aytaç çok geçmeden Tülin'in kendisine olan ilgisini anlar. Gizli aşıklar fırsat bulduklarında bir araya gelmeye çalışır. Yağmurlu bir günde elbiseleri sırılsıklam olan Tülin pansiyona kendini zar zor atar. Aytaç ise o gece Tülin'i düşünmekten kendini alamıyordur. Aytaç herşeyi göze alarak Tülin'in odasına girer. Tülin başta sevişmek istemese de çok geçmeden kendini Aytaç'ın kollarına bırakır. Gizli aşıklar daha birbirlerine doyamadan Sema'nın abisi Yıldırım Önal hapishaneden çıkar ve kız kardeşinin yanına gelir. Tülin bu yasak aşkı bitirmek için Yıldırım'ı kullanacaktır. Tülin'e deliler gibi aşık olan Yıldırım olan bitenin farkında değildir. Aynı pansiyonda birbirlerine aşık olan bu gençlerin sonu bakalım ne olacak ?
 • 1.625
 • 1
Yok Deve – Kızıl saçlı güzel Perihan Ateş Filmi
Tüm Bilgiler
Yok Deve – Kızıl saçlı güzel Perihan Ateş Filmi Yeşilçam Erotik 
Yeşilçam yıldızı <strong>Alev Altın</strong> 1970 li yıllarda ki sarışın türk kadınlarının ne kadar güzel olduğunun bir kanıtı adeta. Hadi Çaman ile Alev Altın'ın ateşli sevişme sahnesine filmin ilk dakikalarında şahit olacaksınız. Hadi Çaman köyde çobanlık yapan Seyit Ali abisinden üniversite de okuduğunu gerekçe göstererek sürekli para istemektedir. Hadi Çaman son mektubunda yine para istemiş ama abisi Seyit parayı göndermek için köyün ağasından parasını ister. Köy ağası Seyit Ali'ye para vermez ve birazda hırpalar. Seyit Ali de koyunların tamamını satıp köye kardeşini bulmaya deve ile gider. Okuması yazması olmayan çoban Seyit sora sora Bağdat bulunur ilkesinden yola çıkarak kardeşinin kaldığı yeri bulur. Hadi güzel kızların çalıştığı bir genelev de şoförlük yapmaktadır. Sarışın güzel Alev Altın ile de geceleri ateşli birliktelikler geçirmektedir. Genelev çalışanları deve ile gelen bu adamı zengin bir arap şeyhi zanneder. Arap şeyhine kendini beğendirip para sövüşlemek isteyen hayat kadınlarının seks görüntüleri tam bir yeşilçam erotik klasiği. Kızıl saçlı yeşilçam erotik yıldızı Perihan Ateş'in iki yada üç güzel çıplak sevişme sahnelerini izleyeceğiniz bu yeşilçam filmini umarım seversiniz.
 • 1.505
 • 1
Tok Nuri – Soyunma Odasında Çıplak Baleci Kızlar
Tüm Bilgiler
Tok Nuri – Soyunma Odasında Çıplak Baleci Kızlar Yeşilçam Erotik 
Tok Nuri uzun boylu, yakışıklı ve çapkın bir türk gencidir. Çapkınlıkları başına bela açmasına rağmen o her defasında bir yolunu bulup işin içinden sıyrılır. Tok Nuri zengin bir adamın ateşli karısı Nur Ay ile birlikte olurken kadının kocasının aniden eve gelmesiyle işler iyice karışır. Tok Nuri ve Nur Ay yatak odasında sigara içip içkilerini yudumlarken kabızlıktan şikayet eden kocasının aniden ishal olup evin yolunu tutmasıyla sevişmeleri yarım kalır. Adam eline geçirdiği bastonla Tok Nuri'yi kovalarken, Nuri kendini can havliyle bir eve atar. O evde yaşayan iki erkekle başının belaya gireceğini düşünürken erkeklerin biraz kırıtarak konuşmasını işitince kıçına zeval gelmemesi için oradan da topuklar. Arkasına bile bakmadan üzerindeki külotla sokaklarda dolaşan <strong>Tok Nuri</strong> kapıyı açık gördüğü ilk haneye girer. Köşeye tünemiş vaziyette saklanırken yanı başında duran boyacı kıyafetlerini farkeder. Girdiği yerin bale salonu olduğunu öğrenince de şaşkınlığını gizleyemez. Piyanist adamın adeta kükremesiyle kendine gelen Tok Nuri üzerine geçirdiği boyacı kıyafetiyle boyacının yarım bıraktığı işin başına geçer. O bir kaosun ortasından kaçsa da yine kadınların bulunduğu bir ortama düşmüştür. Onlara olan zaafı yüzünden fazla sürmeden başını yine belaya sokar. Baleci kızların soyunma odasında saklanırken kızların teker teker soyunup kıyafetlerini çıkarmasına şahit olan Tok Nuri elinde silahıyla dolaşan piyanisttende şansının da yardımıyla kurtulur. Ertesi gün Tok Nuri yolda motoru arızalanan genç bir kız görür. Mini eteği ve güzel vücuduyla erkekleri etkileyen bu genç kızın yardımına çapkın erkeğimiz yetişir. Ama Tok Nuri'nin başına gelecek en kötü olaydan habersizdir. Motorcu kızla seks yaparken cinsel organında uyarılma olmayınca Tok Nuri'nin dünyası kararır. Bu yakışıklı genç erkeğin bundan sonraki akıbeti ne olacak öğrenmek için Tok Nuri filmini izlemeniz gerekecek. Yeşilçam <strong>erotik komedi </strong>tarzındaki bu güzel film 68 dakika olup sizlere eğlenceli vakit geçirecek cinsten.
 • 1.565
 • 2
Köylü Güzeli – Kıskanç kadın Zerrin Egeliler
Tüm Bilgiler
Köylü Güzeli – Kıskanç kadın Zerrin Egeliler Yeşilçam Erotik 
Türkçe Dublaj
Bülent Kayabaş para kazanmak İstanbul'a gitmeye karar verir. Köyün en güzel kadını Zerrin Egeliler kocası Bülent Kayabaş'ın İstanbul'a gitmesini istememektedir. Çünkü kocası çapkın bir adamdır. Bülent büyük şehire gitmeden önce <strong>Zerrin Egeliler</strong> ile güzel bir gece geçirmek ister. <strong><a href="https://www.filmizle88.net/etiket/zerrin-egeliler-filmleri/"><span style="color: #ff6600;">Zerrin Egeliler</span></a></strong> üstündeki kıyafetleri çıkarır ve tüm çıplaklığıyla kocasının başını döndürür. Film daha ilk sahnesinde erotizmin doruklarına çıkıyor. <strong>Bülent Kayabaş</strong> ile bacanağı çok geçmeden İstanbul'un yolunu tutarlar. Bacanaklar orada çalışıp para kazanmanın derdindedir ama Bülent'in bir mafya babasına benzerliği başlarına bela açacaktır. Çok geçmeden Bülent mafya babasına benzerliği yüzünden düşmanları tarafından kaçırılır. Hatta Bülent'i kodese bile tıkarlar. Bülent hapishanedeyken yanına genç bir kız gönderilir ve birlikte olmaları sağlanır. Hapishane yada nezarethanede ateşli bir çiftin nasıl seviştiklerine de bu filmde şahit olacaksınız. <del>Zerrin Egeliler</del> ile kız kardeşi de kocalarının peşinden İstanbul'a kadar gelirler. Şans bu ya onlarda yanlışlıkla genel eve düşerler. Hatta senaristler şansın derecesini arttırıp mafya babası <em>Bülent Kayabaş</em>'ta bu genel evin müdavimlerinden biri yapar. Bülent ile azgın köylü güzelimiz <em>Zerrin Egelile</em>r genel evde farklı seks pozisyonları deneyerek birlikte dahi olurlar. Filmde <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/karaca-kaan-filmleri/">Karaca Kaan</a> bir yatak sahnesinde sizleri bayağı etkileyecek. Üç adamla <em>Karaca Kaan</em>'ın <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/grup-seks/">grup seks</a> yaparken ki görüntülerini izleyeceksiniz. Bu sahnenin neden yer aldığı hakkında bir fikrimiz yok. Bu tarz popüler yeşilçam erotik filmlere sonradan eklenen sevişme sahnelerinden biri olduğunu düşünüyoruz.Film ile daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz bu güzel <strong>yeşilçam erotik</strong> filmi köylü güzelinin tamamını izlemenizi tavsiye ederiz. iyi seyirler.
 • 720P
 • 1.827
 • 1
Ateş Parçası – Taşralı Güzel Arzu Okay
Tüm Bilgiler
Ateş Parçası – Taşralı Güzel Arzu Okay Yeşilçam Erotik 
Katil bir pavyon sahibinin elinden kaçan güzel ve seksi sanatçı Arzu Okay'ın hayranlarının evinde geçirdiği zamanı konu alan eğlenceli bir <strong>erotik komedi</strong> filmi. Arzu Okay pavyonda şarkı söyleyen hoş ve seksi bir bayandır. O kadar güzel ve çekici bir kadındır ki hayranları tarafından ona <strong>ateş parçası</strong> lakabı takılmıştır. Bir gece Arzu'yu izlemeye gelen grup ona hayran kalmış ve bu lakabı takmıştır. Bu grup daha önce hiç evlenmemiş erkeklerden oluşmaktadır. Aralarında en genci Salih'tir. Salih yakışıklı olmasına rağmen içine kapanık gözlüklü son derece çekingen ve kibar bir gençtir. Arzu'ya daha ilk günden aşık olsa da hislerini onunla paylaşmaz. Çünkü <strong>Arzu Okay</strong> kenar mahalle diye tabir ettiğimiz yerden gelmiş, sanatçı olmasına rağmen kişiliğinden asla ödün vermemiş bir kadındır. Dobra dobra konuşmaları ve korkusuz oluşu belki de Salih'in ona açılmasını engellemektedir. Arzu patronu Ekrem'den bir fırsatını bulup kaçınca soluğu bizim bekar erkeklerin evinde alır. Ansiklopedi hazırlayan bu kibar edebiyatçılar Arzu'yu kapıda görünce şaşkınlıklarını gizleyemezler. Ekrem Arzu'yu ararken bir yandan da diğer kadınlarla gönül eğlendiriyordur. Yanında çalışan kadınların bir tanesiyle ofisinde seks yapan patron adamlarının <a href="https://www.filmizle88.net/etiket/arzu-okay-filmleri/">Arzu Okay</a>'ı bulacağından oldukça emindir. Arzu üstünü değişip yatmak için hazırlanırken Salih odaya aniden girer. Aşık olduğu kadını yarı çıplak şekilde gören Salih neye uğradığını şaşırır. Bu sahnede Arzu Okay'ın göğüslerinin iriliği ve güzelliği bir kez daha gözüküyor. İri ve dik göğüslerle karşı karşıya kalan Salih aniden odadan çıkıp merdivenlerden kaçmak isterken ayağı kayıp düşer. Tabi seksi güzelimiz bu duruma kahkahalar atarak karşılık verir. Arzu zaman geçtikçe bu tatlı gruba alışmıştır. Ansiklopedi hazırlayan bu güzel bilgili insanların kimseye zarar vermiyeceği gün gibi ortadır. Arzu ne kadar sert bir kadın gibi görünse de onunda seks yapma isteği gün geçtikçe artıyordur. O katı görünüşünün altında öpülmek,koklanmak güzel sözler duymak isteyen seksi bir kadın yatıyordur. Salih ile Arzu'nun yakınlaşması da çok sürmeden gerçekleşir. Çekingen erkek Salih'i odasında tek başına yakalayan Arzu önce onun gözlüklerini çıkarır. Usul usul dudaklarını Salih'in dudaklarına yakınlaştırır ve öper. Salih hayal ettiği kadının dudaklarını öperken bir yandan da Arzu Okay'ın kıyafetlerini çıkarır. Arzu Okay iri ve dolgun memelerini sütyeninden çıkarır. Onları öpmesi için Salih'in dudaklarına yakınlaştırır. Salih usulca Arzu'yu halıya yatırır ve sevişmeye burada devam ederler. Ateş parçası isimli bu güzel yeşilçam erotik filminin devamında neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız artık videoyu izlemeniz gerekecek. :) Arzu Okay hayranlarının çok hoşlanacağı güzel bir film.
 • 1.835
 • 1
Sarı Çizmeli – Figen Han Kapıcı Kazım Kartal’la Kırıştırıyor
Tüm Bilgiler
Sarı Çizmeli – Figen Han Kapıcı Kazım Kartal’la Kırıştırıyor Yeşilçam Erotik 
Türkçe Dublaj
Sarı çizmeli Figen Han ve Kazım Kartal'ın yanı sıra sarışın güzel Aylin Berkay'ın da rol aldığı eğlenceli bir yeşilçam erotik filmidir. Kazım Kartal apartmanın kapıcısı görevini üstlenmektedir. Asıl görevi kapıcılık olmasına rağmen apartmandaki bayanlar tarafından tercih edilen bir adamdır. Lakabı ise sarı çizmeli Mehmet'tir. Bu yeşilçam erotik filmine sarı çizmeli gibi ilginç bir ismin verilmesinin sebebide bu olsa gerek. Mehmet apartmandaki işlerini bitirdikten sonra köyden gelen amcasının oğlunu tren istasyonunundan almaya gidecektir. Figen Han kapıda onu sıkıştırarak seks yapmak ister. Mehmet işinin olduğunu söylesede Figen Han onu rahat bırakmaz ve Mehmet'i amcasının oğlunun yanına arabayla götürmeyi teklif eder. Figen Han arabasını sürerken boşta olan elini Mehmet'in pantolonunun önüne doğru götürmektedir. Mehmet bir yandan tahrik olurken diğer yandanda kaza yapmanın korkusunu yaşamaktadır. Ama Figen Han bir kere azmıştır ve Mehmet'le sevişmeden onu bırakacak gibi durmuyordur. Köyden gelen Ata Saka yani amcaoğlu istasyon önünde Mehmet'i beklerken yanına sarışın güzelimiz Aylin Berkay gelir. Sarı çizmeli ise o sırada arabanın arkasında Figen Han ile seks yapmaktadır. Mehmet arka koltukta çırılçıplak soyduğu Figen Han'ın bacaklarının arasına girmiş ve onu orgazm etmenin peşindedir. Figen Han adamın omuzlarından tutarak kendine doğru çekiyor bu şekilde Mehmet'in onu daha sert şekilde becermesini sağlamaktadır. Mehmet Figen Han'ın kollarının arasında kalan iri göğüslerine odaklanmış vaziyette ileri geri yaparken arabada sandal misali sallanmaktadır. Figen Han tam zevkin doruklarına çıkarken sarı çizmelinin aklına emmioğlu gelir. Bir anda pantolonunu çektiği gibi arabadan fırlar. Figen Han "beni bu şekilde bırakamazsın. Gel hadi" der ama nafile. Sarı çizmeli sonra olur o iş deyip oradan kaçar. İkinci sahne ise Baykal Kent ile sarışın türk kızı arasında geçiyor. 70 li yıllardaki disko ortamında çılgınlar gibi eğlenen gençler, uyuşturucu kullanıp striptiz yapan ateşli kızlar. Bu gençlik çukurunun ortasında ise deliler gibi dans eden sarışın kadın Aylin Berkay. Ona adeta bir timsah gibi usul usul adımlarla yaklaşan Baykal Kent :) Sarışın kadınla bir kaç dans figürü yaptıktan sonra azgın çift yere serilmiş olan kürkün üzerinde sevişmeye başlar. Sarı saçları, beyaz teni ve küçük göğüsleriyle Baykal'ın üzerine çıkan Aylin adaeta bir tay gibi sekerek Baykal'ın zevkten gözlerinin büyümesine sebep olmuştur. Genç kız seks yapmayı o kadar iyi biliyordur ki adamın hiçbirşey yapmasına gerek yoktur. Kadını uzun uzadıya yatıran Baykal üstten öpmeye başlayarak altlara doğru inecektir. Kadının dudaklarıyla işi bittiken sonra boynundan öpen adam boşta kalan eliylede sarışın kadının göğüslerini okşar. Azgın türk çift bir yandan sevişirken bir yandan da yanlarındaki viskilerini yudumlarlar. Kadının üzerine fazla yük binmiş olacak ki bu sefer...
 • 720P
 • 1.820
 • 1
Yeşilçam erotik filmler kategorimizde, 1970 - 1980 yılları arasında çekilmiş eski türk erotik filmler bulunmaktadır. +18 Türk sex filmlerinin olduğu bu kategoride kesinlikle porno içerik bulunmamaktadır. Yeşilçam porno videolarını izlemek isteyen ziyaretçilerimizin başka sitelere yönelmesini tavsiye ediyoruz. Burada yer alan videolar başka sunucu kaynaklarından embed kodu aracılığıyla aktarılmaktadır. Sitemiz hiçbir videoyu kendi sunucusunda barındırmamaktadır. yeşilçam erotik videolarını izlemek ve takip etmek istiyorsanız sitemize üye olmanız yeterli olacaktır. Yeşilçam sex videoları yetişkinlere özel içerikler barındırdığı için 18 yaşının altındaki üyelerimizin bu videoları izlemesi kesinlikle yasaktır. Filmlerle ilgili şikayet ve öneriler için iletişim menüsünden bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Videolardaki görüntünün kalitesi bizimle alakalı bir problem değildir. Filmler eski olduğu için hd yada kaliteli görüntüler ne yazık ki mevcut değildir. Eski türk filmlerinde yapılan restore çalışmaları yeşilçam seks filmlerinde yapılmamaktadır. Videoların restoresi profesyonel ekipler tarafından yapıldığı için şu an için bizim hd yeşilçam erotik filmler hazırlamamız söz konusu değildir. Sitemize üye olmak size hertürlü avantajı sağlayacaktır. İstediğiniz filmi sonra izleyebilir, isterseniz favori listenize ekleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi film sitelerinden birisine hoş geldiniz. Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz.